Кухонна мийка Blanco Panor 60 514486 598х630
Фото 5 |
Blanco Panor 60 514486 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Panor 60 514486 598х630
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew farmerski ceramiczny Blanco Panor 60 biały 514501 | 2 249 zł |
Blanco PANOR 60 514486 1 otwór Ceramiczny Biały połysk | 2 499 zł |
Zlewozmywak Blanco Panor 60 Ceramika biały połysk z dwoma otworami (514501 | 2 569 zł |
BLANCO Zlewozmywak PANOR 60 Biały połysk z jednym otworem 514486 | 2 339 zł |
Blanco PANOR 60 514486 1 otwór Ceramiczny Biały połysk | 2 399 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →