Кухонна мийка Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Фото 3 |
Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Mini 516524 Stal matowa | 300 zł |
Zlew stalowy Blanco Tipo 45 S Mini stal szlachetna matowa 516524 | 353 zł |
BLANCO TIPO 45 S Mini stal matowa odwracalny | 353 zł |
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Mini 516524 Stal matowa | 353 zł |
ще 8 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 516524 — матова поверхня
- Модель 516525 — текстурована поверхня
Модификації Blanco Tipo 45S Mini 516524
Ціни на Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500 | від 293 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Tipo 45S Compact 513441 780х500 | від 290 zł | 23 пропозиції | ||
Blanco Tipo 45S 511942 860х500 | від 363 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →