Кухонна мийка Blanco Tipo 45S Compact 513441 780х500
Фото 4 |
Blanco Tipo 45S Compact 513441 |
|
Класична модель сучасної кухонної мийки, виготовлена з листа нержавіючої сталі товщиною 0,8 см. Виріб можна зарахувати до рішень нижнього цінового діапазону, хоча при цьому він може похвалитися зручністю експлуатації, надійністю і простий догляду. Так, при виготовленні використовувалася нержавіюча сталь Premium 18/10, що містить в своєму сплаві хром і нікель. Завдяки цьому модель відрізняється підвищеною міцністю і жаростійкістю, протистоїть утворенню плям і нальоту від води, а також гігієнічна і безпечна при контакті з харчовими продуктами.
Тип монтажу — врізний накладної, тобто після інсталяції бортик мийки буде трохи виступати відносно поверхні стільниці. Blanco Tipo 45S Compact має класичну прямокутну форму з шириною робочої поверхні 78 см, з яких трохи більше половини займає сама чаша, а решта відведено під крило для сушіння посуду. На поверхні крила можна розморожувати заморожені продукти, підсушувати зелень, фрукти і овочі. Догляд за гладкою поверхнею миття, як і за всіма виробами з нержавіючої сталі, не становить особливої праці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Купити Blanco Tipo 45S Compact 513441 780х500
Усі ціни 14 →Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Compact 513441 Stal gładka matowa | 379 zł |
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Compact 513441 Stal gładka matowa | 379 zł |
Zlew stalowy Blanco Tipo 45 S Compact stal szlachetna matowa 513441 | 419 zł |
Zlewozmywak BLANCO Tipo 45 S Compact 513441 Stal gładka matowa | 418 zł |
Zlewozmywak Blanco Tipo 45 S Compact stal matowa (513441) | 450 zł |
- Модель 517151 — матова поверхня
- Модель 513441 — матова поверхня
- Модель 513442 — глянцева поверхня
- Модель 513675 — текстурована поверхня
Модификації Blanco Tipo 45S Compact 513441
Ціни на Blanco Tipo 45S Compact 513441 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500 | від 300 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Tipo 45S Compact 513441 780х500 | від 379 zł | 14 пропозицій | ||
Blanco Tipo 45S 511942 860х500 | від 363 zł | 5 пропозицій |