Кухонна мийка Pyramis Athena 62x50 1B 1D 620x500
Pyramis Athena 62x50 1B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Athena 62x50 1B 1D 620x500
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak stalowy Pyramis Athena 62x50 1B 1D Stalowy Gładki | 439 zł |
Zlewozmywak Pyramis Athena 62x50 1B1D (100187601) | 439 zł |
Zlew Pyramis ATHENA 62x50 1B1D len stalowy | 469 zł |
Zlewozmywak stalowy Athena Pyramis | 435 zł |
Zlew PYRAMIS ATHENA (62x50) 1B 1D stal GŁADKA (100187601) *** zamów wycięc | 299 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →