Кухонна мийка Pyramis ET 78 780x435
Pyramis ET 78 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis ET 78 780x435
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pyramis ET78 MARGARITA zlewozmywak do zabudowy stal nierdzewna gładki 1001 | 362 zł |
Zlewozmywak stalowy Pyramis ET 78 Fork Len 1B1D | 329 zł |
Zlewozmywak PYRAMIS ET 78 Fork (78x43.5) 1B 1D - 92 mm 100181201 Len | 240 zł |
Zlew Pyramis ET78 Fork gładki 1B1D 1komora STALOWY | 319 zł |
Zlewozmywak stalowy ET78 Fork Pyramis | 249 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →