Кухонна мийка Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301 790x500 ліва
Фото 8 |
Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301 790x500 ліва 790x500 права |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301 790x500 ліва
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Camea 79x50 1B 1D L Czarny | 949 zł |
Zlewozmywak Pyramis Camea 79x50 1B 1D L czarny | 797 zł |
Zlew PYRAMIS CAMEA (79x50) 1B 1D (komora LEWA) biały polarny (70058601) ** | 760 zł |
Zlew PYRAMIS CAMEA (79x50) 1B 1D (komora LEWA) biały polarny (70058601) ** | 599 zł |
Zlewozmywak granitowy PYRAMIS CAMEA (79x50) 1B 1D L volcano 070168401 jedn | 711 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301
Ціни на Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301 |
---|---|---|---|---|
Pyramis Camea 79x50 1B 1D L 070074301 790x500 ліва | від 599 zł | 23 пропозиції | ||
Pyramis Camea 79x50 1B 1D R 070091201 790x500 права | від 599 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →