Кухонна мийка Pyramis Camea 50x53 1B 530x500
Фото 6 |
Pyramis Camea 50x53 1B |
|
Додатково мийка може комплектуватися клапаном-автоматом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Camea 50x53 1B 530x500
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Camea 53x50 1B Karbon 70058201 | 819 zł |
Zlewozmywak Pyramis Camea 1B 50X53 Karbon Granit | 819 zł |
Zlew PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B volcano (czarny mat) (70168301) + wkładka-od | 569 zł |
Zlew PYRAMIS CAMEA (53x50) 1B volcano (czarny mat) (70168301) + wkładka-od | 649 zł |
Zlewozmywak Pyramis CAMEA 50x53 1B karbon 070058201 tel. 697 256 410 - zad | 699 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →