Кухонна мийка Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 790x500
Фото 7 |
Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 790x500
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 79x50 1B1D Karbon | 978 zł |
Zlewozmywak Pyramis Mido 1B1D 1 Komorowy Granitowy | 640 zł |
Zlew PYRAMIS MIDO (79x50) 1B 1D volcano (czarny mat) (70167801) *** zamów | 619 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 79x50 1B1D Volcano | 978 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →