Zlewozmywak kuchenny Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 790x500
Zdjęcia 7 |
Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Mido 79x50 1B 1D 070088701 790x500
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 79x50 1B1D Karbon | 978 zł |
Zlewozmywak Pyramis Mido 1B1D 1 Komorowy Granitowy | 640 zł |
Zlew PYRAMIS MIDO (79x50) 1B 1D volcano (czarny mat) (70167801) *** zamów | 619 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 79x50 1B1D Volcano | 978 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →