Zlewozmywak kuchenny Pyramis Kiba 485x485
Pyramis Kiba |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Kiba 485x485
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pyramis 100053812 KIBA zlewozmywak do zabudowy stal szlachetna struktura p | 296 zł |
Zlewozmywak stalowy Pyramis Kiba 1B Gładki | 337 zł |
Zlew PYRAMIS KIBA stal LEN (100053801) | 309 zł |
Zlewozmywak Pyramis KIBA len tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, negocjuj | 338 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →