Zlewozmywak kuchenny Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435
Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | kompozyt kwarcowy / fragranit / | Kształt | prostokątny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Otwór na baterię | | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 450 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 780x435 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 760x415 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 340x355x200 mm | Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria | Gwarancja producenta | 10 lat | Data dodania do E-Katalog | maj 2015 | Oznaczenie producenta | 114.0367.747
114.0375.033
114.0375.034 Pokaż kolejne ↓114.0375.035
114.0375.036
114.0375.037
114.0375.038
114.0375.039
114.0375.040
114.0375.041
114.0575.041
114.0676.308
114.0676.309
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Wystarczająco szeroki i głęboki zlewozmywak popularnego szwajcarskiego producenta Franke. Obszar roboczy ma szerokość 78 cm, a obszar ten jest prawie równo podzielony między misę główną i dodatkową patelnię na naczynia. Produkt wykonany ze sztucznego granitu tektonitowego - materiału kompozytowego otrzymywanego przez sprasowanie włókna szklanego z wiórami granitowymi i spoiwem akrylowym pod naciskiem 600 ton i temperaturze około 160°C.
Zewnętrznie materiał ten jest praktycznie nie do odróżnienia od kamienia naturalnego, a ponadto charakteryzuje się dużą wytrzymałością, trwałością, odpornością na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych, wysokich temperatur itp. Typ instalacji zlewozmywaka Franke Malta BSG 611-78 jest klasyczny - wpuszczany. Model wyposażony jest między innymi w otwór spustowy z boku miski zapobiegający przelaniu. Dodatkowe skrzydełko może służyć również do rozmrażania żywności, specjalne rowki umożliwiają spływanie cieczy do zlewu bez tworzenia kałuż na powierzchni. Zlew jest chroniony przed bakteriami technologią szwajcarskiej firmy Sanitized. Łatwo jest dbać o zwykłe detergenty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Franke - Malta BSG 611-78/39 Zlew 78x435cm z odwracalnym ociekaczem Fragra | | 1 144 zł | | |
|
| Komfort Zlewozmywak Franke bsg 611-78 beż 1140676307Zlewozmywak franke bsg 611-78 beż 1140676307. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 179 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Bliss BSG 611-78 114.0693.559 Czarny matZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... więcejowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.). Electro.plZłóż skargę | | 829 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Malta BSG 611-78 114.0676.312 Czarny matowyZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... więcejowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.).... Avans.plZłóż skargę | | 799 zł | | |
|
| Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-78 114.0676.311 biały polarnyZlew jednokomorowy z ociekaczem z kompozytu granitowego Fragranit+. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 50 cm.... więcejWymiary 78 x 43.5 cm. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 943 zł | | |
Modyfikacje Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036
Ceny na Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 |
---|
| Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435 | | od 648 zł | 88 oferty |
| Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435 | | od 500 zł | 99 oferty |
Dynamika cen dla Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna