Zlewozmywak kuchenny Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1220204649 ANX 110-48 zlewozmywak kuchenny ATON z jedwabistym połys | 719 zł |
Komora FRANKE Aton ANX 110-48 zlew jednokomorowy | 793 zł |
Zlewozmywak FRANKE Aton ANX 110-48 122.0204.649 Stalowy bez syfonu | 719 zł |
Zlew stalowy Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 stal szlachetna szczotkow | 831 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →