Кухонна мийка Alveus Kombino 10 217x437 (1100233)
Фото 9 |
Alveus Kombino 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Kombino 10 217x437
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ALVEUS KOMBINO 10 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany | 923 zł |
Komora ALVEUS KOMBINO 10 SATYNA (1100233) | 898 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Kombino 10 1100233 Satyna | Bezpłatny transport | 899 zł |
ALVEUS KOMBINO 10 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany | 1 055 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Alveus Kombino 10
Ціни на Alveus Kombino 10 |
---|---|---|---|---|
Alveus Kombino 10 217x437 | від 898 zł | 9 пропозицій | ||
Alveus Kombino 20 380x440 | від 614 zł | 12 пропозицій | ||
Alveus Kombino 30 440x440 | від 544 zł | 12 пропозицій | ||
Alveus Kombino 40 488x438 | від 427 zł | 5 пропозицій | ||
Alveus Kombino 50 542x442 | від 1 129 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →