Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1220204649 ANX 110-48 zlewozmywak kuchenny ATON z jedwabistym połys | 719 zł |
Komora FRANKE Aton ANX 110-48 zlew jednokomorowy | 793 zł |
Zlewozmywak FRANKE Aton ANX 110-48 122.0204.649 Stalowy bez syfonu | 719 zł |
Zlew stalowy Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 stal szlachetna szczotkow | 831 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →