Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440
Фото 4 |
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 440x440540x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komora gospodarcza FRANKE Maris MRX 110-50 Stalowy | 1 171 zł |
Zlew stalowy Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 stal szlachetna gładka ( | 1 455 zł |
Franke Maris MRX 110-50 Stalowy Srebrny | 1 171 zł |
Komora gospodarcza FRANKE Maris MRX 110-50 Stalowy 122.0543.996 | 1 440 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996
Ціни на Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440 | від 994 zł | 6 пропозицій | ||
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440 | від 1 171 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →