Кухонна мийка Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 525x440
Фото 5 |
Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 110-50 125.0252.223 525x440
Усі ціни 55 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Tectonite zlewozmywak do zabudowy Sirius 110-50 1250331033 biel pol | 727 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 110-50 125.0331.034 Onyx | 809 zł |
Zlew tectonite Franke Sirius SID 110-50 144.0671.694 beżowy | 983 zł |
Franke Sirius SID 110-50 Tectonite Biały polarny | 799 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →