Змішувач Teka Inca H 53991512
Фото 5 |
Teka Inca H 53991512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Inca H 53991512
Усі ціни 51 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GRIFO IN 995 NEGRO METÁLICO Monomando de maneral recto acabados w kolorze | 540 zł |
TEKA IN 995 INCA WHITE Bateria kuchenna HZTEKZB995120FW | 349 zł |
TEKA IN 995 INCA YELLOW SINK TAP 53995120FY | 499 zł |
Bateria TEKA Inca TG Piaskowy beż | 349 zł |
TEKA IN 995 INCA WHITE Bateria kuchenna 37861 | 341 zł |
ще 20 пропозицій
Варіанти поверхонь:
- арт. 53991512 — хром
- арт. 53995120Q — хром/чорний
- арт. 53995121T — хром/топаз
- арт. 53995121S — хром/пісочний
- арт. 53995121A — хром/антрацит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →