Кухонна мийка Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 ліва
Фото 6 |
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 ліва 533x433 права |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 ліва
Усі ціни 41 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Franke Maris MRG 160-34-15SBR czarny mat 125.0687.264 | 1 879 zł |
Franke Maris MRG 160-34-15 Komora z prawej strony Granitowy Onyx | 1 739 zł |
FRANKE MRG 160-34-15SBR Biały polarny 125.0687.267 | 1 879 zł |
Franke Maris MRG 160-34-15 Komora z prawej strony Granitowy Biały polarny | 1 799 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 160-34-15 (DUŻA komora LEWA) czarny mat BLACK EDITIO | 1 929 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536
Ціни на Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.536 533x433 ліва | від 1 431 zł | 42 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 260/160-34-15 135.0669.551 533x433 права | від 1 431 zł | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →