Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500
Фото 9 |
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 |
|
Мийка зроблена з міцного матеріалу Fragranit з антибактеріальним захистом Sanitized.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500
Усі ціни 50 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Franke Centro CNG 611-78 Czarny mat | 1 299 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-78 114.0687.318 Czarny mat | 1 072 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-78 GSC 114.0687.317 Biały polarny | 1 102 zł |
Zlew granitowy Franke Centro CNG 611-78 GSC biały polarny 114.0687.317 | 1 175 zł |
Franke Centro CNG 611-78 Granitowy Kamienny szary | 969 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429
Ціни на Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 |
---|---|---|---|---|
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500 | від 500 zł | 68 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500 | від 969 zł | 50 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500 | від 1 019 zł | 38 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500 | від 1 162 zł | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →