Кухонна мийка Franke MRG 611-78 114.0675.999 780x500
Фото 9 |
Franke MRG 611-78 114.0675.999 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує зростання бактерій та мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям та знебарвлення. Кошиковий вентиль у комплекті.
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke MRG 611-78 114.0675.999 780x500
Усі ціни 66 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0693.533 Czarny mat | 1 101 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0676.021 Kamienny szary | 1 094 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-78 114.0675.999 beżowy | 1 167 zł |
Franke Maris MRG 611-78 Granitowy Czarny mat | 999 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.999 Beżowy | 1 094 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →