Кухонна мийка Franke Mythos MTG 651-100 114.0017.935 1000x515
Фото 6 |
Franke Mythos MTG 651-100 114.0017.935 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Mythos MTG 651-100 114.0017.935 1000x515
Усі ціни 46 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MTG 651-100 Mythos zlewozmywak onyks | 1 769 zł |
Zlew granitowy Franke Mythos MTG 651-100 114.0675.935 onyx komora lewa | 1 887 zł |
Zlew FRANKE Mythos MTG 651-100 (komora LEWA) kamienny szary (114.0330.986) | 1 674 zł |
FRANKE 114.0675.934 MTG 651-100 ociekacz z lewej strony Kamienny Szary | 1 722 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →