Кухонна мийка Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Фото 27 |
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Усі ціни 56 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MRG 110-52 Fragranit Maris zlewozmywak matowy czarny/czarny odpływ | 1 882 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 210/110-52 czarny mat 135.0669.525 | 1 619 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 110-52 Czarny mat 125.0687.252 | 1 619 zł |
ZLEW PODBLATOWY FRANKE MRG 110-52 CZARNY MAT +BATERIA | 1 749 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 110-52 czarny mat 125.0687.252 | 1 619 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525
Ціни на Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | від 1 319 zł | 45 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | від 1 549 zł | 60 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | від 1 798 zł | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →