Кухонна мийка Blanco Zia 40S 516927 615x500
Фото 14 |
Blanco Zia 40S 516927 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia 40S 516927 615x500
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZIA 40 S 527195 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsługi odpływ | 1 063 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 40 S 527195 Delikatny biały | 1 063 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 40 S 516918 Antracyt | 1 078 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 40 S delikatny biały 527195 | 1 064 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 40 S 516918 Antracyt | 1 078 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →