Кухонна мийка Blanco Etagon 500-U C 525149 540x456
Фото 12 |
Blanco Etagon 500-U C 525149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 500-U C 525149 540x456
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew ceramiczny Blanco Etagon 500-U biały 525149 | 2 615 zł |
BLANCO ETAGON 500-U Ceramika PuraPlus Magnolia połysk, InFino 525150 | 2 700 zł |
Zlew ceramiczny BLANCO ETAGON 500-U Magnolia połysk, InFino | Ceramika Pur | 2 592 zł |
Zlew ceramiczny BLANCO ETAGON 500-U Magnolia połysk, InFino | Ceramika Pur | 2 510 zł |
BLANCO 525150 ETAGON 500-U zlewozmywak Ceramika PuraPlus Magnolia połysk, | 2 615 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →