Zlewozmywak kuchenny Blanco Etagon 500-U C 525149 540x456
Zdjęcia 12 |
Blanco Etagon 500-U C 525149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Etagon 500-U C 525149 540x456
Wszystkie ceny 51 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-U 525155 Czarny | 3 300 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Etagon 500-U biały 525149 | 2 615 zł |
BLANCO ETAGON 500-U Ceramika PuraPlus magnolia połysk, InFino, szyny | 2 615 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-U 525155 Czarny | 3 300 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →