Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 9 516686 860x500
Zdjęcia 12 |
Blanco Zia 9 516686 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 9 516686 860x500
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Zia 9 516677 Alumetalik | 1 120 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 9 antracyt 516686 | 1 439 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zia 9 516677 Alumetalik | 1 120 zł |
BLANCO ZIA 9 Silgranit PuraDur Biały 516678 | 1 496 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →