Кухонна мийка Blanco Etagon 500-F 526349 527x427
Фото 11 |
Blanco Etagon 500-F 526349 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 500-F 526349 527x427
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blanco Etagon 500-F Zlewozmywak Czarny 60 cm 526349 | 1 800 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-F 526349 Czarny | 1 800 zł |
Zlew granitowy Blanco Etagon 500-F antracyt 526343 | 1 949 zł |
BLANCO ETAGON 500-F Silgranit antracyt, InFino, szyny | 1 949 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →