Кухонна мийка Blanco Rotan 700-U 521349 730x460
Фото 5 |
Blanco Rotan 700-U 521349 |
|
У комплекті зливна арматура з корзинчатим вентилем 3 1/2"
Мийка виготовляється в двох варіантах: кераміка і граніт
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Blanco Rotan 700-U 521349
Ціни на Blanco Rotan 700-U 521349 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | від 921 zł | 5 пропозицій | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | від 1 100 zł | 5 пропозицій | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | від 1 299 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →