Zlewozmywak kuchenny Blanco Rotan 700-U 521349 730x460
Zdjęcia 5 |
Blanco Rotan 700-U 521349 |
|
Zawiera armaturę odpływową z zaworem koszowym 3 1/2 "
Umywalka wykonana jest w dwóch wersjach: ceramicznej i granitowej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Blanco Rotan 700-U 521349
Ceny na Blanco Rotan 700-U 521349 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | od 921 zł | 5 oferty | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | od 1 100 zł | 5 oferty | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | od 1 299 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →