Кухонна мийка Blanco Subline 700-U 523446 730x460
Фото 17 |
Blanco Subline 700-U 523446 |
|
Мийка з інтегрованим прихованим переливом C-overflow і відвідною арматурою InFino. Існують заводські аксесуари( не входять в комплект): обробна дошка, коландер, піддон для сушіння, складна решітка, Тримачі для посуду, кошик.
Ущільнювач для кріплення в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 700-U 523446 730x460
Усі ціни 105 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U 523442 Antracyt | 1 482 zł |
Zlewozmywak granitowy Blanco Subline 700-U Szarość skały 523443 | 1 890 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U 523443 Szarość skały | 1 482 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 700-U antracyt 523442 | 1 463 zł |
BLANCO SUBLINE 700-U Silgranit szarość skały, InFino | 1 463 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Subline 700-U 523446
Ціни на Blanco Subline 700-U 523446 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 896 zł | 70 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | від 950 zł | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 1 569 zł | 66 пропозицій | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | від 991 zł | 87 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | від 1 040 zł | 124 пропозиції | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 1 233 zł | 106 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →