Кухонна мийка Blanco Subline Level 700-U 523453 730x460
Фото 22 |
Blanco Subline Level 700-U 523453 |
|
Додатковий рівень для тимчасового зберігання і просушування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline Level 700-U 523453 730x460
Усі ціни 56 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U Level 523452 Antracyt | 2 063 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 700-U Level antracyt 523452 | 2 036 zł |
BLANCO SUBLINE 700-U Level Silgranit biały, InFino, koszyk stalowy | 2 036 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U Level 523452 Antracyt | 2 063 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →