Кухонна мийка Blanco Subline 320-U 513952 350x460
Фото 9 |
Blanco Subline 320-U 513952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 320-U 513952 350x460
Усі ціни 100 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO SUBLINE 320-U zlewozmywak granitowy ze srebrnego szarego wulkaniczn | 952 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 320-U 523414 Tartufo | 1 124 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 320-U 523406 Antracyt | 1 019 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 320-U antracyt 523406 | 1 109 zł |
BLANCO SUBLINE 320-U Silgranit antracyt, InFino | 1 109 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Subline 320-U 513952
Ціни на Blanco Subline 320-U 513952 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 896 zł | 70 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | від 950 zł | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 1 569 zł | 66 пропозицій | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | від 991 zł | 87 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | від 1 040 zł | 124 пропозиції | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 1 233 zł | 106 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →