Кухонна мийка Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 768x488
Фото 4 |
Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos 45S-IF Compact 519059 768x488
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Lantos 45 S-IF Compact 519059 | 904 zł |
Zlew stalowy Blanco Lantos 45 S-IF Compact stal szlachetna szczotkowana 51 | 929 zł |
BLANCO LANTOS 45 S-IF Compact stal szczotkowana odwracalny, korek auto. | 929 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lantos 45 S-IF Compact 519059 | 904 zł |
BLANCO LANTOS 45 S-IF Compact Stal szczotkowana odwracalny, korek auto. 51 | 966 zł |
Zlewozmywak stalowy Lantos 45 S-IF Blanco | 969 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →