Кухонна мийка Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500
Фото 6 |
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 |
|
Клапан-автомат в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Lantos II 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 526626 | 1 139 zł |
Zlew BLANCO LANTOS II 6S-IF stal szczotkowana INOX (korek MANUALNY) (52662 | 1 072 zł |
Zlew BLANCO LANTOS II 6S-IF stal szczotkowana INOX (korek MANUALNY) (52662 | 1 093 zł |
BLANCO 526626 Zlewozmywak LANTOS II 6 S-IF Stal szczotkowana, odwracalny | 1 139 zł |
BLANCO Zlewozmywak LANTOS II 6 S-IF Stal szczotkowana 526626 *Nawet 10 Rab | 1 072 zł |
Blanco Lantos II 6 S-IF Zlewozmywak stalowy półtorakomorowy 100x50 cm 5266 | 1 087 zł |
Модификації Blanco Lantos II 6 S-IF 526626
Ціни на Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500 | від 1 072 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 клапан | від 1 319 zł | 9 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 1000x500 клапан | від 1 217 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →