Zlewozmywak kuchenny Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500
Zdjęcia 6 | 1 139 zł Kup! Zlew stalowy Blanco Lantos II 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 526626Completo.plNa zamówienie Złóż skargę |
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 |
|
Zawór automatyczny nie wchodzi w skład pakietu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Blanco Lantos II 6 S-IF 526626
Ceny na Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500 | od 1 139 zł | 1 oferta | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 1000x500 korek | od 1 217 zł | 1 oferta | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 korek | od 1 268 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →