Zlewozmywak kuchenny Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140 780x500
Zdjęcia 5 |
Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140 780x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140 780x500
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Lantos XL 6 S-IF Compact 523140 | 1 140 zł |
Zlew stalowy Blanco Lantos XL 6 S-IF Compact stal szlachetna szczotkowana | 1 171 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lantos XL 6 S-IF Compact 523140 | 1 140 zł |
Zlewozmywak Blanco Lantos XL 6 S-IF Compact stal szczotkowana z korkiem au | 1 373 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140
Ceny na Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lantos XL 6S-IF Compact 523140 780x500 | od 1 035 zł | 14 oferty | ||
Blanco Lantos XL 6S-IF 519709 519709 1000x500 | od 1 364 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →