Кухонна мийка Blanco Lantos 6-IF 516676 593х488
Blanco Lantos 6-IF 516676 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos 6-IF 516676 593х488
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Lantos 6-IF 516676 Stal | 1 351 zł |
Zlew stalowy Blanco Lantos 6-IF stal szlachetna szczotkowana 516676 | 1 388 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lantos 6-IF 516676 Stal | 1 351 zł |
BLANCO LANTOS 6-IF Stal szczotkowana odwracalny, korek auto., odsączarka s | 1 444 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →