Zlewozmywak kuchenny Blanco Lantos 6-IF 516676 593x488
Blanco Lantos 6-IF 516676 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lantos 6-IF 516676 593x488
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Lantos 6-IF 516676 Stal | 1 351 zł |
Zlew stalowy Blanco Lantos 6-IF stal szlachetna szczotkowana 516676 | 1 388 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lantos 6-IF 516676 Stal | 1 351 zł |
BLANCO LANTOS 6-IF Stal szczotkowana odwracalny, korek auto., odsączarka s | 1 444 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →