Zlewozmywak kuchenny Alveus Line Maxim 50 1089612 615x500
Zdjęcia 4 |
Alveus Line Maxim 50 1089612 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Line Maxim 50 1089612 615x500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS LINE MAXIM 50 zlewozmywak stalowy satynowy | 1 499 zł |
Zlew ALVEUS LINE MAXIM 50-FS SATYNA (1085957) | 1 060 zł |
ALVEUS LINE MAXIM 50 zlewozmywak stalowy satynowy | 1 319 zł |
ALVEUS Zlewozmywak LINE MAXIM 50 satyna 1085957* - Wpisz KOD - otrzymasz p | 1 499 zł |
Alveus Line Maxim 50 Zlewozmywak stalowy 62x50,5 cm 1,5-komorowy bez ociek | 1 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →