Кухонна мийка Blanco Lemis 6S-IF 523032 1000x500
Фото 2 |
Blanco Lemis 6S-IF 523032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lemis 6S-IF 523032 1000x500
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LEMIS 6 S-IF 523033 | 1 222 zł |
BLANCO LEMIS 6 S-IF stal szczotkowana, odwracalny | 1 152 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 523033 | 1 256 zł |
BLANCO LEMIS 6 S-IF Stal gładka odwracalny, korek auto. 523033 | 1 306 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 6S-IF (korek auto) (523033) *** zamów wycięcie otworów G | 1 181 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →