Кухонна мийка Blanco Palona 6 520928 615х510
Фото 6 |
Blanco Palona 6 520928 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Palona 6 520928 615х510
Усі ціни 40 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Palona 6 524731 Biały | 2 335 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Palona 6 biały 524731 | 2 399 zł |
Zlewozmywak BLANCO Palona 6 524731 Biały | 2 335 zł |
BLANCO PALONA 6 Ceramika PuraPlus Magnolia połysk, korek auto., InFino 524 | 2 495 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →