Кухонна мийка Blanco Solis 500-IF 526123 540x440
Фото 6 |
Blanco Solis 500-IF 526123 |
|
У мийці встановлено прихований перелив C-overflow і відвідна арматура InFino.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Solis 500-IF 526123 540x440
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Solis 500-IF/A 526124 Stal szczotkowana | 1 464 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 500-IF stal szlachetna szczotkowana 526123 | 1 433 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 500-IF 526123 Stal szczotkowana | 1 433 zł |
Zlewozmywak Blanco BLANCO SOLIS 500-IF stal szczotkowana, InFino | 1 491 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Solis 500-IF 526123
Ціни на Blanco Solis 500-IF 526123 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-IF 526114 220x440 | від 1 168 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Solis 340-IF 526116 380x440 | від 1 136 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Solis 400-IF 526118 440x440 | від 1 210 zł | 1 пропозиція | ||
Blanco Solis 450-IF 526121 490x440 | від 1 268 zł | 12 пропозицій | ||
Blanco Solis 500-IF 526123 540x440 | від 1 307 zł | 27 пропозицій | ||
Blanco Solis 700-IF 526126 740x440 | від 1 578 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →