Кухонна мийка Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 (115000013)
Фото 23 |
Teka Flex Linea 45.40 RS15 |
|
В комплекті звукопоглинальний ущільнювач SilentSmart
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka FlexLinea RS15 4540 Kolor stali nierdzewnej Ref 115000013 Potrójne 60 | 1 139 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka flexlinea rs15 45.40 3,5 sq w/ovf sp | 1 699 zł |
Teka Flexlinea RS15 45.40 Stalowy Stal szlachetna | 1 549 zł |
Teka Flexlinea Rs15 45.40 Rectangular Kitchen Sink Posrebrzany 115000013 | 995 zł |
Teka Flexlinea RS15 45.40 Stalowy Stal szlachetna | 1 619 zł |
Модификації Teka Flex Linea 45.40 RS15
Ціни на Teka Flex Linea 45.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | від 1 606 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | від 1 081 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | від 1 057 zł | 14 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | від 995 zł | 5 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | від 1 299 zł | 32 пропозиції | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | від 2 149 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →