Zlewozmywak kuchenny Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 (115000013)
Zdjęcia 23 |
Teka Flex Linea 45.40 RS15 |
|
W zestawie uszczelka dźwiękochłonna SilentSmart
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka FlexLinea RS15 4540 Kolor stali nierdzewnej Ref 115000013 Potrójne 60 | 1 139 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka flexlinea rs15 45.40 3,5 sq w/ovf sp | 1 699 zł |
Teka Flexlinea RS15 45.40 Stalowy Stal szlachetna | 1 549 zł |
Teka Flexlinea Rs15 45.40 Rectangular Kitchen Sink Posrebrzany 115000013 | 995 zł |
Teka Flexlinea RS15 45.40 Stalowy Stal szlachetna | 1 619 zł |
Modyfikacje Teka Flex Linea 45.40 RS15
Ceny na Teka Flex Linea 45.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | od 1 606 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | od 1 081 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | od 1 057 zł | 14 oferty | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | od 995 zł | 5 oferty | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | od 1 299 zł | 32 oferty | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | od 2 149 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →