Zlewozmywak kuchenny Teka Square 40.40 TG 440x440
Zdjęcia 12 |
Teka Square 40.40 TG |
|
Odporny na zarysowania i wysokie temperatury
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Square 40.40 TG 440x440
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka 115230029 zlewozmywak kuchenny z granitu granit z jedną miską kwadrat | 1 019 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka square 40.40 tg 3,5 w/ovf sp black | 1 069 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 40.40 TG 115230025 Czarny | 900 zł |
Teka SQUARE 40.40 TG Granitowy Kamienny szary | 929 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →