Zlewozmywak kuchenny Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 750x500
Zdjęcia 11 |
Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 |
|
Dożywotnia gwarancja na pranie. Izolacja akustyczna. W komplecie mocowania.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 750x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka forlinea rs15 71.40 auto wst sq w/ovf+cb+cl | 2 399 zł |
Teka Forlinea RS15 71.40 Stalowy Stal szlachetna | 2 399 zł |
Zlewozmywak TEKA FORLINEA RS15 71.40 115000052 | 2 399 zł |
Teka Forlinea RS15 71.40 Stalowy Stal szlachetna | 2 469 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA ForLinea RS15 71.40 115000052 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 399 zł |
TEKA Zlewozmywak FORLINEA RS15 71.40 stal 115000052 * - Użyj Kodu TK4 - Ku | 2 399 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA ForLinea RS15 71.40 115000052 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →