Кухонна мийка Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 клапан (115000017)
Фото 5 |
Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Отвори для змішувача вказані на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 клапан
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Teka forlinea rs15 50.40 auto wst sq w/ovf | 1 549 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 50.40 115000017 Stalowy | 1 394 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 50.40 115000017 Stalowy ORLINEA RS15 50.40 | 1 394 zł |
Teka FORLINEA RS15 50.40 CN Stalowy Inox | 1 469 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017
Ціни на Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 |
---|---|---|---|---|
Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 клапан | від 979 zł | 6 пропозицій | ||
Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 540x500 (1 мм) | від 1 415 zł | 1 пропозиція | ||
Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 клапан | від 1 394 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →