Кухонна мийка Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 (115000015)
Фото 23 |
Teka Flex Linea 34.40 RS15 |
|
В комплекті звукопоглинальний ущільнювач SilentSmart
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Teka Flex Linea 34.40 RS15
Ціни на Teka Flex Linea 34.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | від 1 606 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | від 1 081 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | від 1 057 zł | 14 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | від 995 zł | 5 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | від 1 299 zł | 32 пропозиції | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | від 2 149 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →