Кухонна мийка Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440
Фото 7 |
Teka Flex Linea 50.40 RS15 |
|
В комплекті звукопоглинальний ущільнювач SilentSmart
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka Flexlinea Zlewozmywak Szary 1 Sztuka 115000012 | 1 459 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka flexlinea rs15 50.40 3,5 sq w/ovf sp pvd brass | 3 499 zł |
Zlewozmywak TEKA Flexlinea RS15 50.40 115000024 Tytan | 3 399 zł |
Teka FLEXLINEA RS15 50.40 Stalowy Srebrny | 1 539 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Teka Flex Linea 50.40 RS15
Ціни на Teka Flex Linea 50.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | від 1 606 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | від 1 081 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | від 1 057 zł | 14 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | від 995 zł | 5 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | від 1 299 zł | 32 пропозиції | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | від 2 149 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →