Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000х500
Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000х500
Усі ціни 42 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Franke Logica LLL 651 101.0086.254 stal szlachetna len | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 1 139 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD FRANKE Zlewozmywak Logica Line LLL 651 Stal | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Stal szlachetna len | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 1 139 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →